Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írott GTA 5 multiplayert...

Írott GTA 5 multiplayert Playstation 3-mon mennyire bonyolult összehozni?

Figyelt kérdés
Hallottam megoldásokról pl. xlink kai, és nem tudom mennyire bonyolult összehozni tört GTA5-ön a multit, valamint ha megoldható, sokan játsszák jelenleg?

2014. febr. 2. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"írott" most felejst el hiába írnád ki mégha blueray akkor sem vinné...

FTP vel átmásolt játék...

2014. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írott, ftp, tökmindegy, arra céloztam hogy nem eredeti. a lényeg hogy multit össze lehet hozni? gondolkodom ps3mon, de nincs pénzem plusz 20ezreket kiadni játékokra
2014. febr. 3. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen össze lehet hozni bár cfw-s gépeken (1000 fat és 2000 slimeken) fen áll a bann veszély

(amit ha bannolnak cserélgeted a konzol id-t és ugyan úgy játszol tovább)


Ami a tuti megoldás (de 2x annyi) 3000 slim és 4000res superslimet cobra ode-ztetni

Ez azért drága mert ha megveszel egy ps3at mondjuk 65e ért +30e a cobra

[de ott nem bannolnak még, sony nem tudja szűrni mivel ofw-n van a gép]

2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tört játékokkal nem lehet multizni

(csak nagyon bonyolult módon de úgy is néhányon csak)

2014. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

^

ezt erősen kétlem, azért volt már szerencsém törtön multizni, csak nem gta-n és főleg nem az 5ön.ezért írtam a kérdést.

nem olyan bonyolult az, kell egy pc, xlink kai és egy router jól beállított portokkal

2014. febr. 6. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
5# jah hogy xkain akarsz multizni? Az is megoldható (bár arról nem tudok sokat) de elvileg megy
2014. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!