Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! A Mass Effect 3 küldetése...

Üdv! A Mass Effect 3 küldetései is mondjuk úgy "időre" megy?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy PL: A Mass Effect 2-be, ha elmegyünk Légióért, rá 1 küldetés után, megtámadnak a begyűjtők, elviszik Kellyt, Chakwas-t és a többieket. És hát, ha Légió Loyal küldije nincs meg, mert mást csináltunk, akkor ugye Légió könnyű szerrel meghalhat. És itt a lényeg: Ha nem azonnal megyünk segíteni az elraboltak után, akkor meghal Kelly és pár Cerberusz tiszt. Mass Effect 3-ba is van ilyen? Ha ezer mellék küldit csinálok a fő helyett, meghalhat valaki, vagy elbukik 1 küldi?
2014. febr. 1. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én végig játszottam, de nem volt olyan hogy mellék küldiket toltam és meghalt volna bárki is. Mondjuk itt már nem lehet nyersit gyűjtögetni meg hajót fejleszteni.
2014. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!