Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek valamiféle jó MMORPG...

Tomahawk14 kérdése:

Ismertek valamiféle jó MMORPG játékot?

Figyelt kérdés

eléggé unatkozok mostanában , épp ezért tervezem hogy elkezdek tolni valami online játékot ,csak már beleuntam az ilyen monoton mmorpg-be.

Tudtok olyat mondani ami nem a megszokott kategóriába tartozik , hanem van benne valami +?

gondolok itt például a firefall-ra (csak az valami hiba miatt nem indul el) vagy az everquest next-re ami még nem jött ki.


2014. febr. 1. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon a témában, mert én nem játszom ilyenekkel, de hallomásból a Rift-et nagyon dicsérik most. Olvass/nézz utána, hátha bejön.
2014. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen , már hallottam róla én is , csak ezzel is az a baj hogy ilyen átlagos , tehát olyasmi játék érdekelne amibe ilyen dinamikus harc-rendszer van.Elég nehéz elmondani , hogy milyenre gondolok...

de azért köszi , egynek nem rossz , a grafikája elég jónak tűnik , az se hátrány :)

2014. febr. 1. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát van a Tera online ami valós idejű harc rendszert használ. Tehát itt ha látod ,hogy éppen támadni készül a mob te ugorhatsz el előle. De a többi a szokásos mész kapod a questeket és fejlődsz alapon megy. A fejlesztők az endgame contentre mentek rá nagyon. Tehát mehetssz különféle instákba csapatba és elég jó cuccokat is lehet szerezni. Egyébként a játék egésze olyan keleties hangulatú tehát ha azt a stílust nem szereted akkor ez nem a te játékod.


De itt a honlapja ha érdekel: [link]

2014. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Guild Wars 1-2, azok elég jók és nagyon eltérnek a megszokottól (pl bemész egy helyre és kapsz küldit, nem kell felvenni meg semmi).


El lehet ugorni (meg kell is) harc közben, elég pörgős.


A másik a TERA. Nekem kicsit nagyon nyögvenyelős lett a vége.


Esetleg még Aion.

2014. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!