Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes tovább játszanom a...

Érdemes tovább játszanom a Tumb Raidert?

Figyelt kérdés
Lány vagyok (15) és szeretek játszani (bátyám pc-jén szoktam), sajnos elég béna vagyok benne. Eddig játszottam Skyrimmel, az elég jól ment. Több játékot játszottam bátyámmal együtt is (pl. Trine, Sonic Racing, LOTR) Múltkor kipróbáltam a Tomb Raidert és hát elég béna voltam, még egy szarvast lelőni is elég sok nehézséget okozott. Joystick-el (asszem magyarul konzol) ebben a játékban játszottam eddig először, a többit mind egérrel és klaviatúrával. Próbálkozzak vele tovább? Esetleg valami nekem valóbb, könnyebb, de jó játék? :)
2014. febr. 1. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Upsz, Tomb Raider, bocsi!!
2014. febr. 1. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
sose add fel :) először nekem se ment... rá pár hónapra bekerültem a világ top 250 be multiban
2014. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aztaaa!! Oki :)
2014. febr. 1. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kontrollerrel én is bénáznék. Akciójátékokat Assassins Creed-en kívül mást nem játszanék vele. De amúgy jó játék. Mi számít neked könnyűnek? Milyen játékokat szeretsz?
2014. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig igazából nem játszottam sok játékot, főleg skyrim-t, Trine-t és Sonic Racing-et legtöbbször csak nézem a bátyámat játszani :). Mást csak online játékokat játszottam, ilyen farmosokat (de ezeket régen). mostanában esetleg rome puzzle-t vagy bloons tower defence-et játszok.
2014. febr. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!