Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyen "túlélős" játékokat?

Kmx1x2 kérdése:

Tudtok ilyen "túlélős" játékokat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondoltam, amiben esetleg NEM kergetnek zombik lépten-nyomon és mégis saját magamnak kell felépíteni mindent stb.. PL.: mint a Minecraft szörnyek nélkül csak valamivel jobb.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jan. 31. 16:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A Stranded II-t szerettem, de egy idő után nagyon monoton lett. A Minecraft se rossz. 4 éve ismertem meg, szerettem, túléltem, építettem, redstone meg minden, multi és még modoltam is néha, de most már rég nem ugyanaz.
2014. jan. 31. 17:11
 2/12 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni.. Én is ilyen játékokat keresek.

Tegnap találtam egy 7 ways to die nevű játékot , nagyon megtetszett csak sajnos mindig kidobál engem. Nézz utána :)

2014. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Don't Starve lényegében túlélős minél tovább
2014. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fejvadasz1990 válasza:
Nos ha nem akarsz olyan játékot amiben lépten nyomon követ egy zombi akkor a 7 days to die-t meg se próbáld, mert ott nem mögötted hanem körülötted TÉNYLEG MINDENHOL vannak zombik. Én esetleg tudom ajánlani a terrariát vagy a starboundot ( olyan mint a MC csak 2D-s). Még a rust-ot tudom még ajánlani.
2014. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 7 ways to die-ban jó a craftrendszer, a környezet és a lehetőségek, de nekem kicsit sok a videók alapján. Egész jó, de kicsit sok...

A Don't strave-ban lassan haladtam és kicsit hamar meguntam.

A terraria-val sokat játszottam és tetszett, tényleg jó választás, de ennek is már van egy éve...

A Rust tetszik! Még nem próbáltam, de a videókból jónak tűnt :) . Azt hiszem online, ami jó, de offline mód nincsen véletlenül? :D

2014. febr. 1. 15:52
 6/12 Fejvadasz1990 válasza:
tudtommal nincs, de nemtom.
2014. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 1. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
rust
2014. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez a "rust" a végén mi akar lenni!?(#8)
2014. febr. 6. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egy játék XDXDXD [link]
2014. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!