Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyit érne a...

Szerintetek mennyit érne a World of Tanks Accountom?

Figyelt kérdés

ELŐRE SZÓLOK, csak kíváncsiság, eszem ágába sincs eladni!!!

50 garázshely, ebben 45 tank van, ebből 12 tier 10:

Maus,E-100, JPZE-100,E50m,T62a,Obj140,Is-7,Is-4,T110e3,T110e5,AMX50B,Bat.chat,

Prémium tankok: Löwe,KV-5,Is-6,SU-100y,PZ4-S,D.Max,T-25,T-15,Type T34-3.

Rengeteg tankot megtartottam, mert szerettem vele játszani: Is-3, Tiger2,Tiger1,Panther.... (ezt már azért nem sorolom.....) Illetve sok tank fejlesztés alatt : Obj704, T30, Leopard1....stb

29k csata, 52.37% win. Más adatot nem tudok , de nem is érdekel az XVMés társai. Mi a véleményetek, ez már "unicum" Accountnak számít első ránézésre?



2014. jan. 29. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ugy 500 dollar felett, a haverom uzletel accokkal o pontosabb arat mondana
2014. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Olyan 2 év, ugyanis illegális bárminemű virtuális fizetőeszközzel/vagyontárggyal/accountal kereskedni....
2014. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

látom a drága utolsó nem tud olvasni -_-

Had hívjam fel a figyelmedet egy apróságra... Figyelj, nehogy ne tud elolvasni.

"ELŐRE SZÓLOK, csak kíváncsiság, eszem ágába sincs eladni!!!"


Remélem aprócska agytekervényeid felfogták.


Köszönöm

2014. jan. 30. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
komoly teljesítmény és sokat áldoztál a játékra de ez nem unicum accont az 52% miatt ez inkább átlagos kitartó accont, ára olyan 50-200eft is lehet
2014. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem a kérdésemre válaszoltál. Egyszerűen láttam hirdetéseket, és sokszor nem értettem mi alapján szabtak meg árakat. És kíváncsi voltam hogy ha ilyen kereskedő guru mit kérne érte. Helyette csak papoltál, meg okoskodtál... Magasról teszek rá hogy illegális vagy sem ha nem akarok megválni a "munkámtól" mert nem 1 nap alatt szedtem össze. Még ha egy szaros játék, akkor is nem kevés óra volt, mire idáig jutottam vele...
2014. jan. 31. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilen dolgok értéket a pofátlanságod mértéke hatarozza meg, mert ugye piaci értekük jellegügből adódóan nincs. Annyit kérsz érte, amennyit nem szegyenlsz. Annit érdemes figyelembe venni, hogy milyen a legmagasabb ajánlat. Ahoz mèrten vagy alacsonyabbat, vagy piszok magas árat kell megszbni. Szétnéztem kicsit a kedvedért. Egy-egy hasonló számadatokal rendelkező player 1000 dodót is kér az acc-jaért. Mások szintén hasonló adatokkal 150-ért könyörögtek....
2014. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyék fizetnek más eredményéért játékok esetében. Én személy szerint nem is tudnék más accjával játszani, nem érezném magaménak és folyton eszembe jutna, hogy ez másé. Nekem jó a saját kis 7k csatás accountom, ami a kedvenc nevemmel van regelve. Ez az enyém és így van rendjén. Ettől függetlenül biztos vannak olyan szellemi hulladékok akik megvennék 100-150k-ért.
2014. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkret pelda a konkret kerdesre: ha nekem ajanlanad fel es kene, akkor max 5000 ft adnek erte, de osztom az elottem levot,nem valok meg a sajatomtol, premium nelkul jatszok,ugy jovok ki plusba a tiger 2vel. sot,meg a test servert sem probalnam ki,majd jatszok a tankkal ha elertem
2014. febr. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!