Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti vagy tört wow?

Eredeti vagy tört wow?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vacilálok, hogy Tauri wow szerverről átmenjek-e eredetire, aki próbálta már mindkettőn mi a véleményetek? Eredeti wow accom van, de csak catás, melyikkel lehet jobban szórakozni?

2014. jan. 28. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
minden tekintetben az eredeti jobb, de hosszú távon, anyagilag szerintem nem éri meg. (LK-t végig eredetiztem meg a BC elejét, azóta tauri meg reborn... bár közel 1 éve nem játszom WoW al... jóópár évet leharcoltam már benne :D
2014. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a MoP hangvétele sokkal lazább, néhol humorosabb, mint a cata-é. Számomra teljesen átjön ez a harmadik fél szemszögéből tekintendő alli-horda háború. Saját véleményem alapján tudom ajánlani a MoP-ot. Ha van rá pénzed, akkor megéri legalább kipróbálni.


A Tauri nevetségesen alacsony színvonalú. 1-2 óra eredetizés után már éreztem azt a hatttttalmas minőségbeli különbséget a tört és origi között. A játékosok nem egymás letrollkodására törekednek, segítőkészek, képesek összedolgozni. Technikailag nyilván nem találsz jobbat, mint a Blizzard eredeti szerverei. A Tauri kb. 3 agyilag visszamaradott adminra bízza a szerver karbantartását, ami nagyon erősen meglátszik. Tudnék személyes felháborító példákat mondani. Igaz, hogy (nagyon nagyon lassan) a bugokat kiküszöbölték, de az "összelopkodott" scriptek miatt az egész content a szerveren olyan semmilyen.

Ha érdemben, komolyan akarsz wowozni és szórakozni értelmes magyar társaságban, akkor: eredeti. 1 gamecardot bőven megér.

2014. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!