Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Lady Popular jatekban miert...

A Lady Popular jatekban miert nem enged belepni?

Figyelt kérdés
Mar Facebookal is probaltam,es sot e-amilon keresztul megvaltoztattam a jelszvamat de csak nem tudok belepni.Valaki megtudja mondani hogy miert nem engedi?Koszonom elore is :)

2014. jan. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nem engedi. Ha letiltottak volna, akkor is beengedne, szóval nem értem :/ Ha nem régi a profilod, szerintem csinálj egy új ladyt.
2014. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos helyesírási hiba van.De igazából nem tudom engem mindig be enged.
2014. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én se tudok belépni.. Nálam, ez úgy történik, hogy megnyomom a belépést erre a játék kiadja, hogy: Válasz játékot és lépj be. Én megnyomom a Lady popular fashon aréna. Erre megint az írja, hogy: Válasz játékot és lépj be és ez így megy egész nap...ha valaki erre tud választ adni az kérlek üzenjen!
2014. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!