Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy ps3-mam 320GB slim...

Van egy ps3-mam 320GB slim néha csak ritkán mikor játszok vele lefagy az egész ez már kétszer megtörtént a GTA 5-el és a Battlefield 3-mal miközben multiplayereztem a GTA 5 újonan vettem a Battlefield 3-mat használtan miért csinálja ezt a lefagyást?

Figyelt kérdés
és most nem ilyen kis lefagyásokról beszélek az egész játék lefagy és mikor kiveszem a CD-t akkor a ps újra indul a kontroller is kikapcsol szerintetek küldjem vissza mert még van rajta 3 hónap és 4 nap garancia

2014. jan. 27. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenkeppen kuldd vissza, lehet hogy az olvasofej, de az is lehet hogy a merevlemez kezd el tokremenni, mindketto draga ha neked kell megcsinaltatnod. lehet az is hogy az alaplappal nem stimmel valami, es az is hogy csak valami apro erintkezesi hiba.
2014. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

Mielőtt visszaküldöd, csinálj róla telefonnal egy videót (mindkét játékkal), hogy lefagyott.

Sajna, ha nincs konkrétum és az alatt az 5 perc alatt nem produkál hibát a készülék, amit a szervizes teszteléssel tölt, akkor visszaküldik úgy, hogy nem csinálnak semmit vele, mert nem találtak hibát. Egy haver járt így, harmadik visszaküldés előtt csinált videót, azt elkűldte nekik mailben na, úgy már hajlandó volt a szervizes foglalkozni vele... (neki néha elakadt és kerregett a BR olvasó mechanika, ha megrázta akkor egy darabig jó volt, természetesen a szervizben nem kerregett soha...)

2014. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na azért enyire nem durva a helyzet még csak 2szer történt és igaz 3 nappal ezelőtt volt az utolsó fagyás a Battlefield 3 multiplayerében (pedig nagyon jól öltem és meg lett volna a fejlődés és új fegyver) három napja még nem tapasztaltam és ez sokat jelent mert én azért elég hard core gamer vagyok minden nap vagy 5-6 órát nyúzom a gépet multiplayerben a Battlefield 3-mal ami azért elég szép játék de még játszok vele sokat és minden muliplayer mecset felveszek kamerával és várom, hogy a fagyás megtörténjen de még nem na mindegy még jó, hogy jó minőségő HD kamerám van és az akuja is bírja amúgy is megéri felvenni a mecseket mert legalább visszanézem és tanulok a hibájimből
2014. jan. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!