Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims freeplayben hogy kell...

A sims freeplayben hogy kell 2 simet összeköltöztetni?

Figyelt kérdés
Hazasitani sem tudom oket, mert legjobb baratoknal feljebb nem mennek. Rengeteget probalkoztam de nem megy. Ez is erdekelne,de leginkabb az, hogy 2 baratot hogyan tudok osszekoltoztetni?
2014. jan. 26. 15:01
 1/4 Bibi12 válasza:
beszélgessenek egymással, amíg a jobb felső sarokban meg nem jelenik, hogy X úgy véli Y barátságos, aztán kattints rá a beköltöztetni kívánt simre és a barátságos interakciók között ott lesz az, hogy "kérje meg, hogy költözzenek össze"
2014. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 hete beszelgetnek de semmi. Legjobb baratok de ennel feljebb nem megy :(

"Be nice" egyperces opcioval probalkozom. Ezen felul meg a "be funny" es a kezfogasos udvozpes van..

2014. jan. 27. 08:34
 3/4 anonim válasza:
A "be nice" és "be funny" funkciókkal csak barátok lesznek. Romantikázzanak, amikor már engedi, "whoo-hoo-zzanak", aztán asszem, amikor már partnerré avanzsáltak, feldobka mint lehetőségez, hogy "ask to mobe in". Ez pár mp, aztán már együtt laknak, az új lakó régi házára kattintva pedig eladhatod vagy akár új simet is tudsz bele költöztetni. Remélem segítettem 
2015. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Nem vagyok biztos benne, hogy engedi legjobb barátokból szeretőkké varázsolni őket. Próbáld meg, ha nem, akkor össze kell, hogy vesszenek(be rude), aztán újra fel kell építened a viszonyukat romantikus kapcsolattá, csak így fogja feldobni az összeköltözés opcióját.
2015. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!