Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a The Sims 3...

Sangre kérdése:

Miért nem megy a The Sims 3 Évszakok játék?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a The Sims 3 Évszakok és Házi kedvencek kiegészítőjét, és amikor elindítom elindul, csak mikor ott jár, hogy családot meg várost választhatnék, kiírja, hogy nincs bent az Évszakok lemez a meghajtóban. Kiírtam DVD-re, elindítottam és még akkor is ezt írta ki. Kérlek segítsetek! Köszönöm :)

2014. jan. 26. 10:04
 1/3 bálint2004 válasza:
Azt úgy kell hogy a évszakok kiegíszítőt crack-eld az alapjáték mappájába és a házikedvenceket már ne creckeld sehova azt csak tedd fel!és ha kéna az összes kigészítő akkor írd be a keresőbe ncore és utánna írd be hogy the sims 3.Utánna menny a the sims 3 complete edition ra.Tudom nagyon sok giga de nem baj és soká töltle de nem vész remélem segítettem
2014. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most már működik! :D
2014. jan. 26. 13:17
 3/3 bálint2004 válasza:
nincs mit
2014. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!