Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találtam egy játékot a neten:t...

Találtam egy játékot a neten:tippeldmeg.hu (? )

Figyelt kérdés
Aki játszik rajta attól kérdezném, hogy mi a lényege a játéknak, pénzes?

2014. jan. 25. 23:07
 1/3 anonim válasza:
Fogalmam sincs mert a gépem nem találja meg.
2014. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zoli1977 válasza:

Szia!

Én készítettem ezt a játékot.

Nem pénzes, nem kell fizetni ahhoz, hogy játssz.

Sajnos nyereményt sem tudok felajánlani a játék nyertesének, viszont a következő szezonban az összesített győztese kap egy névre szóló serleget.

Az összesített listába nem számitanak bele az amerikai foci tippjei.

Röviden a játékról.

Öt bajnokság(magyar, német, spanyol, olasz, angol) a Bajnokok ligája, Európa Liga, illetve az amerikai foci eseményeire lehet tippelni.

A játékszabályban bővebben lehet olvasni a pontozásról is.

Aki csak most kezd el tippelgetni, az már nem nagyon tud a ranglista elejére kerülni, de van heti ranglista is amit bárki megnyerhet.

Üdv

Zoli

2014. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

zoli 1977!Mi van az oldallal,összeomlott???Nem tudunk tippelni a 20.forduló mérkőzéseire,és már holnap lesznek!!!Ha nem sikerül az oldalon,akkor hol lehetne neked elküldeni a tippeket?ETE VAGYOK,JÓL ÁLLOK A TABELLÁN,NEM SZERETNÉK TECHNIKAI ZAVAR MIATT LEMARADNI!!

Ha.lehet,segíts!! pollakjoci@gmail.com

2014. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!