Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rust vagy DayZ?

Rust vagy DayZ?

Figyelt kérdés

Néztem mind2 játékról videókat, egyaránt tetszik mind2 de csak az egyiket tudom megvenni.

Ti melyiket ajánlanátok? Melyikbe van több bug? Melyik játék fog előbb megjelenni? (mert ugye még mind2 alpha)

Köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Dayz

a Rust bugosabb és jobb gépeken is akadozik

2014. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rust.


Szerintem a DayZ borzalmasan unalmas játék. Ott gyüjtögetsz, stb.stb.

Itt pedig szintén megvan a gyüjtögetés, de építkezhetsz, gyakrabban találkozol emberekkel, és szerintem az egész sokkal jobb.

2014. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkét válaszolónak megy a zöld kéz. Szívesen várok még válaszokat.
2014. jan. 27. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Rust.

Szerintem nézz videót mind kettőről, illetve steamen megtudod nézni azoknak az értékeléseit akik már megvették, és a rustnál pozitívabbak sokkal.

Mellesleg a Rust a legtöbbet eladott játék a steamen most (Napi statisztika) továbbá olcsóbb is 10$-al

2014. jan. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld.

Nemrég csináltam paypalt, van 1-2 kiszemelt játék amit instant megvennék pl 75%-os leárazással.De mikor lesznek következő nagy leárazások? (mint télen a winter sale)

Ha van winter sale akkor lesz spring sale is, nem? :D

2014. jan. 28. 21:58
 6/7 anonim válasza:

DayZ!

Ezt ajánlani tudom azért, mert haverokkal ez egy olyan játék, amit sosem fogsz megunni!

2014. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a Rust.Hogy miért?Azért mert még kb csak a 10% van benne amennyit még akarnak és már így is nagyon jó kb hetente frissítik ha valami történne a játékkal és örökké olyan lenne mint most akkor is megérné megvenni.De szerintem is nézz mind kettőről egy gameplay videót ott van Csonti Gaming annak sok rust videója van.
2014. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!