Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lány vehet férfi championt is...

Lány vehet férfi championt is lolban? Lányok akik loloztok, szoktatok fiú championt venni, mert jók skilljei?

Figyelt kérdés
bocsi a hulye kerdésért :D

2014. jan. 25. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy igazi hardcore szerepjátékos, akkor azzal játszol amivel akarsz. Fiúként nekem fontosabbak a karakter képeségei, mint a kinézete. De ha netán van egy az alaphoz képest (számomra) nagyon jó skinje, megveszem mikor féláras.
2014. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na jó :)
2014. jan. 25. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ügye nem Ezrealt akarod megvenni? :)
2014. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem xd
2014. jan. 25. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Lány LoL-os vagyok, és fiú champekkel is játszom :D Bár elsősorban lány karaktereim vannak, ez nem a kinézetük miatt van, hanem a képességeik miatt xD Többnyire supportkodom (esetenként midezek APC-ként), és ezért a legtöbb karim lány :D Ettől függetlenül megvettem pl. Ezrealt (bár őt nem nagyon használom mert nem fekszik az ADC-zés XD), Nunut, de fontolgatom Thresht, Malzahart, Kennent és Vladimirt is :) Nem a nemük/kinézetük számít, hanem a képességeik, meg hogy hogy tudsz velük játszani ;)
2014. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 daniel128 ***** válasza:
én meg pont fordítva fiú vok és lány champjeim vannak ( egyenlőre ashe és annie) még nem akartam többet
2014. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mell R. Ákos válasza:
Én fiú vagyok, és egyaránt vannak női és férfi championjeim is. Legutóbb Vaynet vettem meg, és mivel le volt árazva meg vettem a Heartseeker Vayne skint. Viszont elég ritkán játszok Vayneval, inkább jungelezni szoktam. (Nem tagadom, hülyeségből ki próbáltam már a Vayne jungelt... Nem részletezném :D)
2015. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha leírod az idéző neved akkor játszhatunk. :D
2015. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm csak női hőssel játszik . Pl: Caitlyn ,Lissandra, Miss Fortune
2015. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mièrt ne játchatna? Xd,en is jatszok,fèrfi,női karakterrel is :D mondjuk mar megvan az összes champ :D
2017. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!