Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki mondana olyan pc vagy...

Kitticica95 kérdése:

Valaki mondana olyan pc vagy akár online játékot ahol csajjal kell harcolni?

Figyelt kérdés

De ne valami gagyit...

és azért kéne mert általában mindenhol csak pasival lehet lenni és azok nem a legjobbak..


De akár valamilyen csajos játék is jöhet és nem sims és társaira gondolok.. :)



2014. jan. 23. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tomb raider sorozat, Saints row (GTA szerű játék, te választasz, hogy női vagy férfi karakterrel játszol-e), Remember Me, Portal 1-2, Mass Effect sorozatban is te választod ki a főhős nemét (első részben nem biztos), Skyrim-ben is lehet választani, Mirror's Edge, Dead Island + Dead Island Riptide (itt is te választasz), Borderlands 1-2 (te választasz), Assassin’s Creed Liberation. Hirtelen ennyi.
2014. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beyond Good & Evil
2014. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. és olyat ami online játék? ami hasoló a counter strike-hez csak egyszerübb? :)
2014. jan. 25. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal a Call of Duty Ghosts multiplayer módjában tudod állítgatni a karaktered és van már benne női is.

http://www.youtube.com/watch?v=xcuHfQA2-oE

Counter-strikehoz hasonló játék, ami egyszerűbb nem tudom van-e. Nem túl bonyolult a CS se, elég arcade lett már. MMO RPG játékoknál lehet még női karaktereket kiválasztani.

2014. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a cs csak azért bonyolult mert nekem nem kell 1 perc se és már nekem lőttek :D xD
2014. jan. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!