Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion-ról pár kérdés? (többi lent)

Aion-ról pár kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mennyi a gépigénye? Hány GB? A mage-t sorcerer-nek hívják vagy az egy másik külön kari?Melyik a jobb a spirit master vagy az a másik (bocsi elfelejtettem a nevét). Láttam , hogy kb 6 hónapja kijött a 4.0-ás patch és abban a mage-nek az új skillei hanyas szinttől használhatók?
2014. jan. 23. 21:01
 1/3 kribeg ***** válasza:

Minimális gépigény:

CPU: 2.8GHz CPU or equivalent

RAM: 1GB RAM

VGA: NVIDIAŸ 5900 Ultra with 128MB RAM / ATI Radeon™ x700 with 128MB RAM or higher

DX: DirectXŸ 9.0c (6/2008 update)

HDD: 15 GB hard disk space


Alapból ha mage-t csinálsz ebből 2-ő ágazik el a spirit master és a sorcerer nah a spirit az szörnyeket idéz meg maga mellé és így védi magát a sorci meg rendes erős dps!

2014. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gèp meg se mozditja :/// sokat valtozott mar...ha szepen akarod jatszanni komoly gep kell...


Min ajanlok...dual cpu-t2800 2gb ram 512 kari de ez a nagyon alja .....nekem i5,8gb ram,1gb kari van es nem a legszebben megy :/ fortokon meg csak ugy lehet jatszanni h ki veszek mindent csak a neveket lehessen latni....


A mage nek 2 aga van :) lvl9 tol valaszthatsz spirit master vagy sorc...


Spiritmaster az egy igazi pt kari...harci peteket idezz avval tamad ved ...es hires a de bufrol es a atvaltoztatasarol....


Sorc egy eros dps kari bar sok skil toltodes ideje..


Uj skilleket lvl 60-65 kapod es hasznalhatod....

2014. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A két mage karakter az sm = spirit master és a sorcerer.
2014. jan. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!