Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen posztok vannak lolban?

Milyen posztok vannak lolban?

Figyelt kérdés
pl hallottam hogy adc de mit jelent mit csinál? milyenek vannak még? és hogy válasszak itemeket, honnan tudom hogy melyik kinek jó ha nem számítjuk a recommended-et?
2014. jan. 18. 11:43
 1/3 anonim válasza:
Az adc a távharcos karakter a support az assistos kari a fighter önmagát magyarázza a tank is.az itemeknél én mindíg a recommended-ből vásárolok
2014. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adc= attack dmg (carry) Igen ő távharcos neki attack dmg, attack speed, movement speed itemeket kell venni, Én a reccomnedet nem ajánlom mert nagyon sokszor ír hülyeséget, de nem is mindig ugyanazt kell venni egy champnak ez az ellenségtől függ és a csapattársaktól hogy a csapatban mekkora és milyen dmg van vagy az enemyben, lolkingen nézzed meg guide-oknál ott megtalálsz mindent hogy hogyan kell építeni és mire. Adc-n kívül van még a mid az általában magic dmg-t oszt le tehát mage de nem minden esetben van amikor a midesnek is attack dmg-re kell pakolni a karit (pl:zed, yasuo, kha'zix) Van még a support ő bot-on van ő segíti az adc-t nem lopja el a farmot meg a killeket mert nem neki hanem az adc-nak kell a pénz hogy erősebb legyen, és neki nem offens-re hanem deffensre kell rakni, ezen kívül van a toppos és a jungler sok karaktert leeht topra és junglerre is vinni bár ez már nagyon változó, mert van olya toppos aki magic dmg-t oszt le de tankra kell rakni vagy a akit attack speedre vagy attack dmg-re, és jungleresnél is szintúgy. És utolsó kérdésedre a válasz hogy elég annyi ha elolvasod azt amit leirnak, nem azért irják le mert nem volt jobb dolguk hanem mert akkor fogod tudni hogy kinek mikor mit éri meg venni, ha egy karakter abilty power alapján sebez akkor te nyilván nem fogsz venni neki ad itemet. (pl: kayle akit sajnos sokan ad-ra raknak pedig full ap.)
2014. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!