Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Battlefie...

Miért nem indul el a Battlefield 3?

Figyelt kérdés
Megvettem eredeti minden origin feltelepítve frissítés lefuttatva de amikor megpróbálom elindítani a battlefield 3 at (lemez a meghajtóban) akkor megnyitja a mozzilát és bedog a battlelogba akár hogy próbáltam elindítani a játékot nem sikerült most mit tegyek?

2014. jan. 17. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

na úgy va a BF3 hogy:

1: nem kell a CD egyik sem akár már ki is dobhatod. amikor telepíted akkor sem kell a CD ha be is rakod akkor az originről foglya letölteni.

2: a játék őgy indul hogy originben elindítod, akkor behozza a battlelogot ahol tudsz a szerverekre kaocsolódni.

3: a battleloghoz kell egy internet kiegészítő amit ott a battlelog oldalon egy kis nyíl jelzi is aszem sárgán fog világítani azt le kell tölteni és telepíteni. ha ezek megvannak akkor elvileg mennie kéne.

ha még sem megy ekkor sem akkor próbáld meg újra telepíteni originen keresztül akkor legfrissebb verziót tölti le vagy telepítés javítás. ha ekkor sem akkor nézd meg mi a baj. nekem egyszer kidobáld PB hiba miatt akkor azt is le kellett töltenem. ha nem menne akkor írj privátban és segítek. esetleg még játszhaunk is. :D

2014. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"fogLYa letölteni"??? Nem vagyok grammar nazi, de ez nagyon b_ssza a szemem. o.O
2014. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!