Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC vagy PS3? Melyiket éri meg...

PC vagy PS3? Melyiket éri meg ár érték arányban leginkább játék használatára?

Figyelt kérdés
PC-t mennyiből lehet úgy összerakni legolcsóbban hogy fusson is rajt valami? :) nem ilyesféle Battlefield 4 meg Call Of Duty Ghost-ra gondolok de az ilyen alapok hogy cs 1,6 cod 4 + mw részek bf2, hl2 +epizódjai stb. menjenek... a ps3 tudom mindent visz, lehet is hogy azt választom inkább..

2014. jan. 17. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a felsorolt játékokhoz 100ezerből simán össze lehet hozni egy gépet

PS3 újonnan 65ezer, használtan van 40ezerért (én legalábbis annyiért vettem), de a felsoroltak közül nincs Counter-Strike és Battlefield 2

ha olcsón akarsz kijönni én használtan vennék egy PS3-t

2014. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* nincs rá
2014. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

A felsorolt játékokhoz nem kell nagy gép, használtan 35-40 ezerért már tudsz venni olyan gépet, amivel fullon játszhatsz velük. PS 3 mellett szól viszont a sok új játék, főleg az exkluzív címek, mint pl. a Heavy Rain, God of War vagy a Gran Turismo.


Tehát a PS3 és a gép is kb. egy árban vannak, de a PS3-mal szerintem jobban el tudsz szórakozni. Én azt választanám a helyedben.

2014. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem pont ezekre a játékokra van szükségem amit a Pc-hez felsorotam és tisztában vagyok azzal hogy nincsenek is ps3-ra. utóbbit, mármint a konzolt 50k-ért be tudom szerezni újan (mint bárki más) csak attól félek kimegy a divatból, a játékgyártás megszűnik a forgalomba helyezéssel együtt a next gen. konzolok miatt... és majd csak a ps4 és Xbox one-nal foglalkoznak..
2014. jan. 17. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
12 GB-os PS3-mal annyira nem mész sokra, kevés az a 12giga :/ a GTA V önmaga például valami 10-12GB-ot foglal
2014. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-2 évig pedig még jönnen játékok PS3-ra és Xbox 360-ra is, noha már nem annyi

idén még lesz például a Murdered: Soul Suspect, The Evil Within, Dying Light, Watch Dogs, Thief, később is még lesz az Alien Isolation

2014. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a konzolvilág vásárlási tanácsadóján pedig azt írják a 12gb azoknak jó akik csak játékra használják a gépet, az 500gb pedig akik multimédiai funkciókra is használná. (képek zenék videók...) azt is írják lehet bővíteni mindkettőt 250gb-al, annak a folyamata hogyan is zajlik ke?
2014. jan. 18. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:

veszel egy ilyet [link]

na most nem nehéz kiszámolni, hogy olcsóbb ha alapból egy 500 GB-os PS3-t veszel

a 12 GB-os szöveg meg marhaság, legalábbis úgy működik, hogy például felteszed a GTA V-öt ami elfoglal 10 GB-ot, majd ha fel akarod tenni az Assassin's Creed-et, ami 8 GB, akkor letörlöd a GTA V-öt

a gond ott van hogyha később újra akarsz GTA V-özni akkor rakhatod fel újra a játékot

azt most hirtelen nem tudom hogy a mentések megmaradnak-e vagy sem

2014. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 12gb azoknak jó akik lemezről futtatják (nem telepítenek).De például a GTA 5-öt már muszáj telepíteni,tehát én nem neveznék a 12gb-osra :)
2014. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez a muszály, nem muszály telepíteni dolog mi alapján döntődik el?
2014. jan. 19. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!