Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Na most érdekel a AC IV és...

Na most érdekel a AC IV és Liberation, de elkezdtem az elsőt és fél óra után kikapcsoltam olyan unalmas volt (többi lent)?

Figyelt kérdés
A kérdésem: folytassam az első részt mert később még lesz érdekes, vagy inkább játsszak a kettővel vagy valamelyik későbbi résszel, esetleg egyből kezdhetem az AC IV-el vagy inkább hagyjam, mert ha nem tetszett az első rész akkor a negyedik sem tetszene?

2014. jan. 13. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég uncsi az elején,inkább próbálj a fő küldetésekre menni. Nagyon jó kis története van.
2014. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát oké, játszok még vele egy kicsit, de ha később se jön be attól még a II-t vagy a IV-t kipróbáljam? (hallottam a többi, főleg a III, nem lett olyan jó)
2014. jan. 13. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A III iszonyat szar, a IV elmegy de az inkább már egy kalózszimulátor, az I is nagyon rosszra sikerült. A II-es az viszont nagyon jó volt, jó volt vele játszani.
2014. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1 sokaknak nem jön be, mert elég monoton, de nekem tetszett, mégis csak ez fektette le a sorozat alapjait, na meg a hangulata is nagyon bejött nekem... De ha nem tetszik, hagyd ki, kezdd a 2-vel, az sokak szerint a legjobb rész. Szóval ha az 1-et nem akarod kijátsszani, akkor 2, utána Brotherhood és Revelations. Ezek a 2 közvetlen folytatásai, ugyanaz benne a főszereplő is. Majd a 3, és ne halgass arra aki szerint szar lett, mert nagyon jó kis játék. Összetett játékmenet, hangulatos mellékküldetések, jó történet. A 4-ről nem tudok nyilatkozni, azzal még nem volt alkalmam játszani.
2014. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon nem tetszik az első rész akkor inkább hagyd a francba és olvasd el a történetét a neten, játékmenetileg tényleg nem egy nagy durranás

ettől függetlenül még simán élvezheted a többi részt, a második rész szinte minden hibáját kijavította az elsőnek, szóval egy próbát mindenképpen megér

2014. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem jön be annyira az egy ami nem baj kezdd a II-vel semmikép ne a III vagy a IV-el főleg, hogy a III. egy nagy kaki a IV. pedig ahogy már mondták előttem inkább egy kalózszimulátor mint AC játssz az Ezio Trilogyal (II., Brotherhood, Revelations) abban nem fogsz csalódi
2014. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2014. jan. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!