Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a gömb belsajű rubikkoc...

Íjász76 kérdése:

Milyen a gömb belsajű rubikkocka, szeretnék venni egy Dayan anyagában színes kockát, de azt írják ki, hogy átmenetileg kifogyott, kb. Mikor lesz újra?

Figyelt kérdés
Még csak kezdő vagyok, de ha már mindenképpen vennem kell egyet, akkor jó fajtát szeretnék.

2014. jan. 11. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz pontosan? Ez a gömb belsejű nekem nincs meg, hogy az milyen, meg Dayanból is van több féle típus.

Csak egy tipp: ha tervezed, hogy a jövőben mész versenyre is, akkor nem érdemes anyagában színes kockát venni, mert az olyanokkal nem lehet versenyen indulni.

2014. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te a Dayan mf8-ra gondolsz. Nekem is ilyen van, de inkább ajánlom a dayan zhanchit.....én most vettem és 100x jobb
2014. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Nezd meg a V Cube ot, az minosegi, es jol is nez ki (szerintem az olyan amire gondolsz, de nem vagyok benne biztos)
2014. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!