Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hányan vagyunk itt akinek a...

Hányan vagyunk itt akinek a Razor1911-es Final verzioja van meg, vagyis nem az original Sims 3 jatek?

Figyelt kérdés

Legyszi irjatok ha van valaki e-mailt. maniacka86@gmail.com.

U.i.Segitsegre lenne szügsegem!


2009. nov. 30. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kiegészítést annyit tudok mint a szemét nekem 5 gigányi cuccom van. tele van vele az internet.

Am az EA download managert alapból nem is szabadott vna telepítened mert sok EA-s játéknál felülbírálja a törést és buktad.

Egyet tanulj meg: másolt játék= nuku internet

Sok játék nem megy multiban vagy nem tudsz netes támogatást szerezni így pl frissíteni v sokszor még peccselni sem. Szal az EA hivatalos honlapjáról felejtsd el h te nagyban töltögetsz keress a neten. NAgyon sok amatőr alkotó van akik valóban nagyon jó cuccokat csinálnak.

2009. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia utolso.Es esetleg tudnal nekem e-mailben küldeni oldalakat honnan tölthetnék en is cuccokat? :-}
2009. dec. 4. 20:02
 13/15 anonim válasza:

Pontos leírás:

1. Telepíts mindent! (Semmi crack/pach)

2.Ha letelepítette minden kieg. et akko kér frisítéseket , frisítsd!

3. Crackeld az alapot a kiegészítőket is!

4. Indítsd el s élvezd!!!!!

crack: [link]

Razor 1911 : *****

Kieg ek : ***** (itt keresd ki)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Előttem lévő válaszolónak szeretném megköszönni a pontos leírást, végre sikerült felraknom, és működik is! :)
2010. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ööö emberek azt még meg tudná mondani valaki hogy hogyan kell felrakni?mert adott it pár mappát és az isofájl tünik értelmesnek de az meg olyat akar h irjam ki CDre...help pls
2011. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!