Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A virtual familie játékban...

A virtual familie játékban miért nyögdécselnek az emberek egy idő után?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy lassabban mozognak,amikor oda húzom őket valahoba,akkor elkezdenek sóhajtozni(gondolom fáradtak).Meg utána balit mutogatnak idegesen.Ja,és most már tüsszögnek is.

Csak az lenne a kérdésem hogy hogylehet eztegszüntezni?



2014. jan. 9. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem olvastam át azért vannak benne hibák!a balit helyett valamit akartam írni.és az utolsó halandzsa pedig:hogy lehet ezeket megszüntezni?:-)
2014. jan. 9. 18:53
 2/5 anonim válasza:

azért meg nyűgösek. enniük kell, fürdeni, aludni levegőzni akarnak stb. kiírja a játék h épp mi bajuk csak tudni kell hozzá angolul. ha zavar a hang akkor menj a menüben a beállításokra és húzd le a sound-ot. a music pedig a játék zenéje ha az se kell húzd le.


Nem tudod hogy lehet pénzt keresni?

2014. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!;-)

Pénzt a gépekkel tudsz szerezni.oda is ültetheted őket,de maguktól is oodamennek!

2014. ápr. 17. 19:14
 4/5 anonim válasza:

Hogy lehet meggyógyitani őket, azt is irjátok le légyszi,mert tüsszög állandóan a csajszi! meg hol lehet többpénzt keresni,mert igy soha nem tudok majd semmit venni :( Mindent amit tudtok,nyugodtan leirhatjátok.


Köszönöm szépen.

2014. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából nekem csak a demó van meg,ezért én nem tudok gyógyszert venni,de gondolom azzal meg lehet őket gyógyítani,vagy megvárod míg meggyógyul. És szerintem csak a gépekkel lehet. Meg azokkal a cuccokkal amiket az udvaron találsz
2014. nov. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!