Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Mirror's Edge lényege?...

Mi a Mirror's Edge lényege? Hol találok segítséget a játékhoz? Nincs benne semmi minimap, csak rohangálni kell. Vagy semmi segítség nincs benne, esetleg a más színű objektumok.

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha be van kapcsolva a futárszem, akkor a piros színű objektumokat kell sasolnod, az a helyes út. (Valeszeg be van, ha nem a legmagasabb nehézségi szinten tolod...)
2014. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Apocalypse. ***** válasza:
tuti, hogy be van neki. Mivel amíg nem játssza végig nem is léphet a legnehezebb fokozatra.
2014. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jogos :D
2014. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor be van, de pl. bementem 1 épületbe és elég sokat szenvedtem, mire ki tudtam jönni onnan. Az a gáz a játékkal, hogy ha az ember nem csak azzal játszik, akkor összekeverheti könnyen az irányítást, és ennyi combo-t megjegyezni nem egyszerű.. :D
2014. jan. 8. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak azzal játssz, amúgy ismerem a problémát, bele kell jönni. Amikor néha én is bekapcsoltam csak úgy, sokáig idegeskedtem azon, hogy nem tudtam melyik gomb a kigurulás stb. :D
2014. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyomd le az 'Alt'-ot és oda viszi a kört(ami középen van) ahova kell menjél .Persze csak akkor ha bevan kapcsolva .
2014. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nem UT :D

PS-en nehéz lenne Alt-ot nyomkodni.. :D

2014. jan. 20. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig most, hogy mondja az előttem szóló srác, volt valami gomb, amit ha megnyomtál, a helyes irányba is igazított. Pc-n volt, szal valszeg PS-en is kéne, h legyen...
2014. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Srácok már 2-szer végig nyomtam de még mindig nem tudom hogy melyik városban játszódik a Mirror"s Edge melyik ben?
2014. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!