Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam! (többi lent) segítetk?

Elakadtam! (többi lent) segítetk?

Figyelt kérdés
már 4 tárgyat megtaláltam a 4.-epizódban,és még csak beszélni tudta,Nataniellel meg,Castiellel!Mit tegyek?

2014. jan. 8. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
miez a játék? :D
2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló!ha nem tudja mi ez a játék akkor ne válaszoljon!de ha írt akkor tudja hogy ez melyik játék!ha már válaszolt akk segítsen!


köszönöm!

2014. jan. 10. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszolt senki, mert nem írtad, hogy milyen játékkal kapcsolatos a kérdés.

Ha a kérdésbe beleírod a címet, egyből fognak válaszolni.

Amúgy ilyen fos neveket csak a csábításból jelesben találni, ha jól gondolom.

Elég hülye logikád van, már bocsánat..

2014. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lenore Pein AsamiYuu válasza:

Kérdező, egy kérdés, a negyedik epizódban ugye a szellemes dolog van? Csak azért kérdem, mert elfelejtettem, mivel abbahagytam (meguntam) így szépen lassan kiesik róla minden a fejemből.


Ha az van benne, amit kérdeztem, akkor minden helyre - gondolok itt a tesiterem, a kertészklub, az "a" terem, a dökös terem, a főfolyosó, a lépcsőház, és az azelőtt elhelyekedő folyosóra (nevére se emlékszem, sebaj)- elkell többször menned, minden megjelenő szereplővel (pl Iris, meg mit tudom én kikkel) beszélned kell, és ha rábukkansz Nat'ra és Cast'ra, illetve utána megkapod a feladatod, azt folytatod stb. Tudtommal így kell, mert én egy karakteremmel már a 2. epizós során elakadtam és 3 hónap alatt nem találkoztam senkivel. Ez kicsit nehéz, ha nincs szerencséd, mivel akkor elég rossz helyzetben is lehetsz akár, de ha szerencséd van, akkor gyorsan meglesznek. Sok sikert.:)

2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!Remélem,hogy szerencsém lesz!És kedves 2. válaszoló!Nem én találtam ki a neveket,és nem fos nevek!Vili?És ne oktasson ki!

köszi még egyszer 3.válaszoló!

2014. jan. 12. 12:53
 6/8 A kérdező kommentje:

ok!3.válaszoló!de ott van a jegyzeteknél vagy a mittudoménminél,mert onnan lehet tudni!

és ha mondjuk ez a sims3-mal lenne kapcsolatos,akk miér írtam volna csábításbóljelest?

2014. jan. 12. 13:06
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!már nem kell írni!de mikor kell megvenni a fényképezőgépet?ill.hamar lesz az a feladat?
2014. jan. 14. 18:18
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz!már ez se kell!*erre se kell válaszolni!
2014. jan. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!