Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban játék közben...

Dkiss kérdése:

A sims 3-ban játék közben nincs vmi csalás amivel a simem a következő életszakaszba lép?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 15:12
 1/4 zeus11 válasza:
de ha beírod a testingcheats enabled true akkor sok mindent változtathatsz a simeden köztük ezt is(nem biztos ,hogy jól írtam le a kódot a biztonság kedvéért nézd meg)
2014. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2014. jan. 7. 15:23
 3/4 anonim válasza:

igen tényleg nem jól írta az elso mert így kell: lenyomod az ctrl+shift+c billentuket majd beírod ezt: testingcheatsenabled true

és aztán enter. (a sims 2 ben úgy kell hogy: boolprop testingcheatsenabled true ennyi lenne majd pedig stifttel a simedre katt és ott választhatsz tobb lehetoség kozul... és ha megvan (sims 3) évszakok akkor beírod ugye ezt a kódot majd shifttel katt a foldre és ott évszakok majd ott beállíthatsz egy csomó mindent!! ennyi lenne remélem segítettem!! :)

2014. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tudok egy weboldalt ahol sok féle kód van(pl.:az öregedés kikapcsolása és bekapcsolása) ez az oldal neve: [link]
2014. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!