Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A 18 Wheels of Steel Extreme...

A 18 Wheels of Steel Extreme Tucker 2 játékban lehet vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Én eddig olyan kamionos játékokkal játszottam, ahol vállalkozást lehetett indítani, pénzt gyűjteni, embereket felvenni, saját kamiont venni aztán karban tartani, fejleszteni stb.

Itt meg csak egyszerűen elfogadom a felajánlott szállítmányokat és kész, pontokat gyűjthetek. Kanadában elértem a King of the Road (legmagasabb) szintet. Abban reménykedtem, hogy akkor majd hátha tudok céget alapítani, de semmi és ez így csalódás nekem, mert amúgy rohadt jó játék.



2014. jan. 5. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Ezt kritizálták a kritikusok is. Pedig jobb játék lenne, ha lehetne saját gépet venni, átfesteni, tuningolni. Itt csak pontokat kapsz, és egyre hosszabb vontatmányt bíznak rád Ausztráliában.
2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)


Esetleg tudsz nekem ajánlani jó kamionos játékot, amiben izgalmas utak vannak (kb. mint ebben, nem úgy mint a Euro Truckban) és cégem is lehet?

2014. jan. 5. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sajna, én is csak ezeket ismerem. Esetleg a Scaniás játékban vannak ügyességi feladatok is.
2014. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!