Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az AT 15...

Mi a véleményetek az AT 15 Angol TD-ről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó TD, jobb mint az At7?

#World of Tanks #AT 15 #AT 8
2014. jan. 4. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Néha egész használható

De szerintem egy szenvedés.. ahogy az AT7 is

2014. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az AT7 az egyikk legjobb TD amivel eddig játszottam!!! De vannak neki is gyenge pontjai főleg a nagy kupola előlrő,és az ágyúcső elhelyezése és kitéritése is eléggé elmarad az AT15 -höz képest. Azért is kérdem az AT15 menyire jobb, menyire vagytok vele megelégedve(a fölötte való TD-k azok nem érdekelnek, nem tervezem az AT15 -től nagyobb Tierű Td-k kifejlesztését).
2014. jan. 4. 12:48
 3/8 gazkehely válasza:
szerintem szar az ágyúja, és horror lassú tank
2014. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem nincs meg egyik sem, nem birom a lassú tankokat, de az AT7 sokkal jobb, ez egyértelmű. ha nem a kupolát lövöd, nem tudod sehol se átlőni. AT 15-öt több helyen is átviszem egy nagyobb átütésű heavyvel
2014. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem az a TD amit vártam de kétségtelenül az AT7 100 x ta jobb nála, hiába mutatnak az adatok mást.

De megpróbálom kimaxolni és majd elválik mit tud addig is csak bizakodok, de lehet hogy ez a TD egy "mazohista" jármű lesz. :D

2014. jan. 12. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tovább húzni az ágat, akkor felesleges volt megvenni az AT 15-öt. Az AT 7 egy nagyon jó tank, én imádtam. Ezzel a tankkal voltam a legeredményesebb, ha jól emlékszem 62% vele a winratem. Az az ágyú még 8-as szinten is egész használható, de egy 7-es tierű tankon valami eszméletlen az az átütés és tűzgyorsaság. Mint mondtam az AT 15-öt csakis funolás miatt megvenni pénzkidobás, mert nem nyújt, akkora élményt, mint a 7-es, ráadásul ugyan az a páncél már sokkal kevesebbet ér magasabb tierben, ráadásul ő is el van látva gyengeponttal rendesen. Egyébként megéri továbbmenni, tapasztalatból mondom, most a Tortoise-nál vagyok, már kifulloztam és valami eszméletlen jó. 6 másodpercenként lő 400-as sebzést! A legnagyobb DPM-el rendelkező tank a játékban. Nagyon jó érzés. A 10-es pedig kell a garázsomba, már csak díszként is megállja a helyét.
2014. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek pedig nincs türelme hozzájuk, az ne idegesítse velük magát, ahogy a #4-es válaszoló is tette. Aki viszont türelmes és higgadt az jókat fog játszani velük. A Tortoise pedig már nagyon mobilis tank, én plusszba tettem a sofőrre clutch beaking és off-road driving skillt.
2014. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt AT-15-ösöm és ha tudják, hogy kell használni akkor félelmetes tud lenni. Lövege ugyan sebzésre nem nagy cucc, de és még egy de eszméletlen pontos és hihetetlen gyors. Sebzés/perc értéke nagyon jó és az átütéssel sincs baj szerintem. Igaz elég hátrány, hogy lassú, relatíve nagy célpont és nehéz elrejteni és a páncélján nagy gyenge részek vannak, de azért nem könnyű átlőni. Rólam sokszor pattantak még a jó átütéssel bíró gépek is. Valóban az AT-7 és a Teki között ez egy kakukktojás, de rossznak semmiképp nem nevezhető. Nehéz vele játszani, de aki kitapasztalja az szeretni fogja. Én szerettem.
2014. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!