Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks: németek és...

World of tanks: németek és franciák?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Ferdinand vagy JgPanther II, előnyök, hátrányok?

Francia arty-k előnyök, hátrányok? ( Ha lehet tier-enként ( szintenként ) 5-től felfele )



2014. jan. 3. 22:26
 1/5 anonim válasza:
JgPhanter || em van jobb mert gyorsabb utána meg tök mindegy mert ugyan az következik 9 szintnèl .
2014. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Francia artyk királyak lehetnek, a revolver tár + a torony miatt. Sajnos annyira nem értek hozzá, h tier enként írjak róla. Nekem német artym van Grille és Hummel szerintem korrekt mindkettő. Grillével még a nagy arty nerf előtt voltak durva meccseim, imádtam :)

Viszont nekem tier 6 tól feljebb már nem tetszik a játék. Igazából csak test serveren próbáltam ki 8 as artykat, 10 es heavyket de nagy csalódás volt.

2014. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

#2 csak egy revolvertársa francia arty an


németeknél a jgpantherII a jobb szerintem, mert a ferdinand páncélja manapság már nem ér semmit, ezért inkább a mozgékonyabb a jobb, ha már a pánvél felesleges a sok aranylőszeres hülye miatt

2014. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt össze tudod hasonlítani őket: [link]
2014. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gazkehely válasza:

A ferdi több lövést lepattint, bár lassabb, tehát ez a játékos mentalitásától függ.

Én azt látom, hogy a francia artyk mindig tarolnak, elég jó az ágyújuk vízszintes kitéríthetősége főleg a 10esnek -tehát gyorsabban céloz mert nem kell mindig forgolódni vele-, ami ráadásul 6mpenként tud lőni. Keveset sebez a többi nemzetéhez képest, de szerintem megéri az áldozat, mert jobb a tűzgyorsaságuk, így talán kevesebb megy mellé...

2014. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!