Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani evolúciós PC...

Tudtok mondani evolúciós PC játékokat?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint pl a SPORE volt, főleg a sejt és a lényfázisban.. szóval lények fejlődéséről lenne szó. Lehetőleg komolyabb játék legyen, mert pl láttam youtube-on olyasmit is, hogy egy sejtszerű valamiből hal lesz, aztán egy rákszerű izé, és a fejlődést szinte nem is irányította, csak volt benne egy (grafikához mérten) látványos DNS lánc amit lehet színezgetni, aztán lepüfölni pár valamit.. szóval ennél azért kiforrottabbra gondoltam, de igazából ha bármit tudtok a témakörben írjátok meg!:)

2014. jan. 3. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
(: Itt találsz 16 játékot, amik hasonlítanak a SPORE-hoz: [link]
2014. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

úúúúúúúúú, átszemezgetem, köszönöm!:)


ha netán még valakinek van ezeken kívül tippje, az ne fogja vissza magát!:D

2014. jan. 3. 18:53
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Sim Life?
2014. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Benne van a 16ban, de nembaj, koszi:)


A Speciest valasztottam, eleg frankonak tunik, csak eleg bugos meg, allandoan kidob ilyenolyan hibara hivatkozva...:(

2014. jan. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!