Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a World of...

Hogyan lehet a World of Warcraftban gyorsan felhúzni egy karaktert gyorsan úgy, hogy nem csinálok questeket?

Figyelt kérdés

Haverokkal fogadtunk, hogy nem tudok felhúzni egy karakter úgy, hogy csak ölöm a mob-okat. Én azért szeretném megpróbálni :) Szóval tippeket kérek, hogy hogyan lehetne minél gyorsabban ezt megcsinálni. Természetesen a kötelező questeket (pet quest) megcsinálom.

Előre is kösz mindent!


2009. nov. 29. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig a q-ért kapod a legtöbb xp-t...

mi csináltunk olyat a pasimmal, hogy neki volt egy 70es karija, és én 30asként elmentem vele 40es helyekre, és öltük a mobokat ahogy tudtuk.

mivel nekem huntim volt, ezért elég volt egyszer belelőnöm a crossbow-val, és ő meg ütött rá egyet, és nekem számított az xp.


hát az biztos, h lassabb, de meg lehet próbálni...

2009. nov. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kínaiakkal


NIHAOOOO

2009. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát öléssel nem mész sokra mer mire 80 leszel meg fog bukni a wow a cataclysm miatt :D ha mégis igy fejlődöl akkor instázzál. Ha alacsony szintű vagy kérd meg h boostoljanak
2009. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nehéz, megkéred egyik haverod akinek nagy karija van hogy segítsen, és keresel valakit aki ad neked thorns buffot vagy te adsz magadnak ha druid vagy, na és rohansz mindenféle nagyobb agressive mob felé azok rádjönnek és ahogy rádütnek a haverod megöli és te kapod az xp-t, én ugyanezt csináltam csak úgy hogy 2 wowot elindítottam egyikre a nagykarim másikra a kiskarival mentem és felraktam a thorns buffot és followoltam a kiskarival a nagykarit. 4 nap alatt elértem kiskarival a 40-es szintet, utána viszont az a tragikus dolog történt hogy megszűnt a szerver ahol játszottam x((( és más szerón ezt már nemtudom megcsinálni, mert nincs sehol nagykarim és húzhatok újra nagykarit :@@@@@
2010. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vagy inkább menj ki focizni vagy valami...
2010. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!