Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el CS:GO?

Miért nem indul el CS:GO?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a gépet, előtte működött, de most nem. Elindítom (eredeti steames), így pillanatra megjelenik egy szürke ablak (amit nem tudok elolvasni, mert túl hamar eltűnik), majd nem történik semmi. Feladatkezelőben alkalmazásoknál mutatja hogy megy, és steamen is azt írja hogy játékban vagyok, de se tálcán, se sehol máshol nem jelenik meg a játék... Videókártya driver-t még nem raktam fel. Az lehet a probléma?

2014. jan. 2. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a driver... :D
2014. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az a szürke ablak nekemis megszokott jelenni és igazából aztírja nekemis hogymár fut azt le OK olom és azután újra rákattintok a cs 1.6 ikonjára és előhozz a játékot tálcán vagy belelép a játékba
2014. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tudom ez cs go val van így neked de próbáldmeg azt amit fent leírtam hátha működik cs go nál is valószínű gyenge a gépedbe a VGA vagy az egészgép gyenge,én tudom nekem az 1.6 is 40 fps el fut és nekemis így indulel
2014. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fél éve van meg, semmi baj nem volt vele. A gépem nem gyenge, CS:GO eddig 70 fps-el futott, azóta nem indul mióta megvettem a GTA V-t.
2016. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!