Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom elindítani a Sims...

Nem tudom elindítani a Sims 3-t, és kétféle hibával találkozom: A játék nem indítható el. "A szolgáltatás inicializálása sikertelen. (0x039e8474) ", és "A Sims3Launcher működése leállt". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha az ikonra kattintok, azt a hibaüzenetet kapom, hogy a Sims3Launcher működése leállt. Ezért megpróbáltam a játék mappájából indítani, a TS3-al, akkor pedig ezt írja: A játék nem indítható el. A szolgáltatás inicializálása sikertelen. (0x039e8474)

Már nagyon sok mindent megpróbáltam, de semmi sem segített. A legfrissebb verzió van meg, még Origin-en keresztül is javíttattam a játékot, úgyhogy biztos hogy nincs gond a telepítéssel vagy a frissítéssel. Egyébként már párszor újratelepítettem. A registry-t kitakarítottam, az operációs rendszert frissítettem (Win7 64 bit). Nem tudom, hogy még mit tehetnék, kérlek segítsetek! Köszi előre is :)



#játék #hiba #Sims #Sims 3 #Launcher #inicializálás #a szolgáltatás inicializálása sikertelen
2014. jan. 2. 19:19
 1/1 anonim válasza:

Win7 64 bit. Gondolom Ultimate vagy Enterprise?

Próbáld meg felrakni a Windows 7 64 Bit Professionalt.

Nagyon sokat szenvedtem a játékokkal, pedig nem kezdő vagyok, viszont ezeket a 0x0 hibákat nem tudtam javítani. Egy fórumon olvastam, hogy elég a Professional és végső elkeseredésemben megpróbáltam.

Amik addig nem mentek, abból 3 at felraktam és mindhárom ment. Ráadásul úgy vettem észre, hogy mivel nem rak be nekem fölösleges dolgokat min az (ultimate, Enterprise) gyorsabb is lett.

2014. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!