Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani jó klánt...

Tudtok ajánlani jó klánt World of Tanks-ben? Adatok lent

Figyelt kérdés

scatá:1300

győzelme/vesztések: 49,5%-48,5%

Tankjaim:KV-3,T-150,M4 Sherman,Sherman Jumbo,M37


2014. jan. 2. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha európain játszol, akkor a We Just Dinged 'Em klánt ajánlom, ha pedig amerikain játszol, akkor a Shacknews klánt ajánlom.


Illetve ha a nem hivatalos ázsiain játszol, akkor a Hiirogi klánt ajánlom.


Én mindhárom területen játszom, mind3 klánban benne vagyok. Én azt ajánlom, hogy szerezd meg az ázsiai verziót! Nekem az jött be a legjobban. Ott a legprofibbak a játékosok. Az eu és us verziókban elindítod a csatát, és max fél perc múlva már indul is a game. Az ázsiai verzióban ez ki van tolva 3 percre. Míg az eu-us verziókban mindenki megy amerre lát, be nem tartva a haladási sorrendet meg minden. Az ázsiain pedig az első 3 perc arról szól, hogy megbeszéljétek a taktikát, különböző jeleket, stb. Illetve az ázsiai verzióban, a játék automatikusan létrehoz egy voicechat szobát a csapatnak.


Szóval én azt ajánlom, hogy szerezd meg az ázsiai verziót, és kérj felvételt a Hiirogi klánba. Ha elég jó vagy, felveszünk.


Tudtommal a klánunk listavezető. Az egységes klánháborúkon (amikor egy szerverre kerül mind3 verzió) általában a Hiirogi nyer. 25-ből 24 menetet mi nyerünk.


Szóval gyere! :D

2014. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
UI: Érdemes beszerezned egy T95-öst :) Az mindent visz :P
2014. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
T10-es tank nélkül esélytelen jó klánt találni. Kezdetnek valami magyar fun klánt keress, ahol tudsz tanulni, fejlődni. Esetleg ha elérsz egy 8as szintű tankot, akkor érdemes valamelyik nagy klán akadémiáját megcélozni.
2014. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!