Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen xbox360 játékokat...

Milyen xbox360 játékokat ajánlanátok 8 év körülieknek?

Figyelt kérdés
öcsémnek kéne valami játék xbox ra mivel a gta V el elég nehezen bánik. valami olyanra gondoltam ami nem túl agresszív de leköti a gyereket és nem kell hozzá nyelvtudás vagy magyarul vagy szöveg nélkül

2014. jan. 2. 06:52
 1/8 JulesM111 ***** válasza:
Bevallom őszintén egy sem jut eszembe ami kimondottan 8 évesnek lenne ajánlott. Gears of War 1-2-3 és az Assasin Creedek magyar felírattal vannak ellátva, de ezek PEGI szerint nem 8 évesnek vannak kitalálva ;)
2014. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van logikája a Trine 2 nem olyan agresszív játék.

Vagy Disney Infinity ha nem ismered néz utána.

Ha szereti az autóversenyes játékokat akkor F1 Race Stars nem olyan komoly de nagyon szórakoztató.

2014. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

3+ os játékok:

-FIFA ha szeret focizni

-Forma 1 v. Forza ha szereti autóversenyt

-The Smurfs 1-2 hupikék törpikék film alapján...

-vagy amit az előző is mondott disney infinity

2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tintin. Az sem egy túl bonyolult játék, de szórakoztató :D
2014. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a mai generációnak ami már pl 8 éves vagy annál fiatalabban előszeretettel játszik 16, 18+-os gamekkel (lásd gta), mit ajánjak? És ne legyen agresszív? xd
2014. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezeket átgondolom kösz :D
2014. jan. 2. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Hali!

Lehet, hogy elkéstem, de azért még írok. :)

A Rayman Legends -et tudom NAGYON ajánlani, PEGI 7-es, bár angol(az az 5 mondat ami az egész játék során elhangzik! :) ) Engem nagyon lekötött, pedig már eléggé kinőttem belőle! :) Minden esetre nagyon szórakoztató, és jópofa játék! :) Ja, és szinte semmi erőszak nincs benn!


Na hali! :)

2014. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jan. 26. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!