Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DotA2 karakterek ajánlása?!

DotA2 karakterek ajánlása?!

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem izgalmas karaktereket ajánlani?Amik nekem igazán tetszenek:Tusk,Skywhrate Mage,Bloodseeker.Csak ez a 3 karakter fogott meg eddig igazán,de tudnátok nekem ajánlani hasonló karaktereket? :) Ès ha valaki elmagyarázná nekem a kifejezèsek jelentését,azért nagyon hálás lennék. :D Steam profilom,ha akartok egy jót játszani:Grinder :) Hozzátenném,tudok játszani,nézegetek Purge videókat és azserint építem fel a karaktereket,csak azt akarom,hogy nekem értelemszerűen menjen egy karakter felszerelése,pl.:ennek ez a tárgy kell,ennek meg ez és nem oldalakról kinézni az adott karakter felszerelését kinézni mondjuk a DotaFire-ről.


16/F :)



2014. jan. 1. 16:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mindegyik karaktert kipróbálom az ajánlottak közül. :P
2014. jan. 7. 20:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Anti mage ha megvan a farmja nehézz megölni mivel ügyességi fizikailag nagyon szívós főleg ha van tarrasquja de mivel ő antimage a mágiasem üt be neki nagyon csak nehézz vele mert sztem ő az a karakter akinek a legtöbb farm kell és nem könnyű olyan sokat farmolni de ha megvan a farmja nem nagyon van ellenfele. Odaugrik manta felpofozz ulti meghaltál ez kb 3 másodperc alatt történik .
2014. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az hogy milyen hősök valók neked függ a játékstílusodtól.

Én pl kedvelem azt a játékstílust mikor gyorsan odaugrok az ellenséghez és pikk-pakk lecsapom.

Ezért nekem a kedvenc hősöm Phantom Assasin. Amellett hogy az egyik skillje lassít, a másikkal odaugrassz az ellenséghez, a multija pedig passzív esélyt ad arra hogy kritikus ütésed legyen (15% rá az esély, a krit sebzése pedig maxon 450%)


Másik hozzá hasonló hős Riki (csak az ő ulti képessége láthatatlanságot ad.

2014. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!