Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Neked a dobozban volt a...

Neked a dobozban volt a Cinderella Babidi Bum társasjáték játékszabálya? Ha igen, befotóznád nekem?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kislányaim kaptak egy Trefl Cinderella Babidi Bum ( [link] nevű társasjátékot de sajnos nincs benne a játékszabály.

A játék eredeti, bontatlan csomagolásban volt, mindössze egy játékszabálynak nevezett papír volt benne amiben a torony összeállítása látszódik lépésről lépésre viszont magát a konkrét játék leírását már nem tartalmazza. (mivel későn vettük észre a szabály hiányát így az útmutató alapján sikeresen összeállítottuk a tornyot ami után a játék már nem fér vissza a saját dobozába csak ha összenyomjuk a tornyot a hajtások mentén és a tartó fülek illetve az óramutató is elég gyenge így kartonból, sajnos már előre félek hogy nem lesz hosszú életű a játék ezért ha valaki még összeállítás előtt bescannelné és elküldené nekem priviben nagyon hálás lennék!



2014. jan. 1. 11:43
 1/7 Évaaanya válasza:

Szia! Ugyanezt a kérdést akartam leírni :-(

Azon gondolkodtam, hogy házilag hogyan oldhatnánk meg.

Mi így játszottuk:

- A középső földszintről indul a játék, tetszés szerint lehet balra vagy jobbra indulni. Mindenki maga dönti el.

-Aki cipőre lép, az a kérdés megválaszolása után dobhat még 1x.

- Varázspálcára lépve kapsz egy kelléket. Tündérre lépve ugorj a varázspálcára.

- Vörörre lépve 1x kimaradsz.

- Macskára lépve adj vissza 1 kelléket.

-A hídra csak az mehet fel, aki akinek minden kelléke összegyűlt.


Persze ez csak ötlet.

Nagyon boldog új évet kívánok!


Majd figyelem a hozzászólásokat, hátha valaki okosabb nálam.

2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak így engedidata.hu/get/7258749/instrukcja.zip
2014. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm!!!!! :))))
2014. jan. 3. 09:41
 4/7 Savius válasza:
Én is hasonlóan jártam sajnos, de köszönöm én is a segítséget a lányom nevében is... :) Nagyon örül neki, hogy végre tudd játszani vele.. :)
2014. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Évaaanya válasza:
Köszönöm szépen én is a pontos játékleírást!
2014. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Engem nagyon felidegesített ez a játék! Mikulásra kaptuk ajándékba, összerakás előtt rájöttem, hogy vacak, de nem tudtuk visszavinni mert ugye az ajándékozónál volt a blokk, amit persze addigra kidobott! Lényeg, hogy 6 hét ügyintézés után SIKERÜLT EREDETI GYÁRI SZABÁLYT SZEREZNEM!!!Nem csak a tartalommal és kísérő szöveggel. Ugyan ez is úgy kezdődik, de igazából ami a dobozba volt az csak a játék fedlapja! Ha jelentkeztek a bodnarorsika@gmail.com címen szívesen továbbítom e-mailben, hátha pár elkeseredett kislányon segíthetek még! .D

2014. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos azt a linket is megszüntették ami nekem volt... Ezen a telefon számon meg lehet próbálni még intézni! 06-1/206-39-72
2014. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!