Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crash-el be mindig az...

Rohamkukac11 kérdése:

Miért crash-el be mindig az MTA SA? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

gépem adatai: Nvidia GeFroce GTX 650

Intel Core I3 3200 (3.3GHz)

Alaplapom nemtudom

8GB DDR3 RAM


Kilép a játékból és kiad egy ablakot amin elküldhetem a hibajelentést és megkérdez hogy ujra indítom-e a játékot.

Rámegyek hogy újrainditás, játszok 10-20 percet (21perc volt eddig a max) majd kilép és kezdődik elölről. Próbáltam levenni csutkóra a beállításokat és próbáltam felvinni mindent, de sehogy se jo. Kérlek segítsetek! (MTA:SA 1.3.4)



2013. dec. 31. 14:04
 1/2 Apocalypse. ***** válasza:
Ha vannak módok a játékodba (Kocsik, skinek, utak stb..) nagy valószínűséggel azok a ludasak.
2013. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nagyon ritka mikor kocsi/skin miatt dob ki nincs telepítve a samp mód s0beiter hack? Általában amiatt szokott ilyen előfordulin. Vagy pedig az alap sa-hoz hibás cracket tettél fel.
2014. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!