Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent ha steamon reportol...

Mit jelent ha steamon reportolnak?

Figyelt kérdés
Black ops2 zombiba szidtam egy gyereket mert trollkodott meg noobozott és azt írta reportol ez mit jelent? mit ér el vele?

2013. dec. 30. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
jelent
2013. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez mit jelent? tehát ez mér lesz jó neki?
2013. dec. 30. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejelent a Valve-nál a viselkedésed miatt. Ők elbírálják a dolgot. Súlyos esetekben például letiltanak a multiról.
2013. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azért mert odaírtam neki hogy dickhead mert trollkodott velem azért letilthatnak?
2013. dec. 30. 17:36
 5/7 A kérdező kommentje:
jah és hol látom hogy engem reportoltak vagy nem?
2013. dec. 30. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni. Nekem még olyan játékban is írták, hogy "reported" ahol nincs ilyen opció. Mint írtad, trollkodott.
2013. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül semmit nem tesz a steam, a tényleges Cs:GO csalókat 3-an reportoltuk steamen is meg mindenhol, de ha ez nem lenne elég akkor még írtam a steam supportnak is.

Had ne mondjam hogy egy sablon levelet kaptam és megnéztem a csalók profilját egy idő után és semmi nem történt.

2013. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!