Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetetek milyen eredmény...

Szerintetetek milyen eredmény amit csinálok kb hova kerülhetek be ha már rankedezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok még csak lvl28 as vagyok 1 hónapja kezdtem el LoL-ozni de nagyon megtetszet a játék nagyon kiváncsi vagyok hogy mégis milyen kategoriába tartozom ezért kerestem fel a gyakorikérdések odlalt :)

Nos átlagban 30 at szoktam ölni és szinte midnig nekem köszönhetö hogy megnyerjük a meccset ( nem dicsekvés képpen modnom..)átlagban 10 böl 8 at nyerek.Ami nagyon nagy baj hogy szinte mindig meghallok 10x merthogy szeretek dive-olni :) bár e mellet szokott lenni sok assistom is ez változó szokott lenni. Nagyábból mindegyik karival tudok játszani szal az nem gond. Kérlek titeket válaszoljatok hogy vajon hova juthatok el?



2013. dec. 30. 15:56
 1/8 Mykola ***** válasza:

Bronz.

Nem viccelek. Akinek nagy az egoja és nem verprofi ott végzi.

Mert az igazi játék ott kezdődik amikor megtanulsz idegenekkel együtt is úgy játszani mintha igazi csapat lennetek.

Plat1 support/jungler Kürea.

2013. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na, figyelj. Forrófejjel bronznál (szerencse esetén talán a silver alacsonyabb divíziójánál) nem jutsz magasabbra. Le fognak hordani, hogy mindig beszaladsz a turret alá. Remélem nem botok ellen, hanem pvpben, esetleg drafton játszol már.

Szerintem ne menj azonnal rankedre, mert még zöldfülű vagy, és elohellben maradsz. Kell a 2 full rúna oldal (ap és ad). Mastery-k is jól jönnének. Keress egy olyan lane-t, ahol szerinted a legjobb vagy (például mid, vagy boton supportként), aztán gyúrj rá arra. Azzal már esélyed lesz magasabb divízióba is felkerülni. Ajánlanék egy duopartnert, mondjuk egy havert, aki már legalább silverben vagy goldban van (de ha nincs,akkor kereshetsz egy tökidegent is, csak győződj meg róla hogy nem lengyel, és tud is játszani).

2013. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hozzátenném, hogyha kész vagy feláldozni magad úgymond egy társadért, akkor supportnak vagy tanknak solotopra ajánlanálak. De így nem tudom megítélni. Ugyanakkor a sok killed biztató, hisz' ha hozod a meccset, az sose rossz. Ezért egy könnyebb adc-vel is megpróbálkozhatsz, mint pl. Ashe vagy Tristana. Nézz buildeket a neten, nézd meg egy pár ismertebb és gyakorlottabb lolos csatornáján levő vidiket YT-n.

Amúgy én meg GoldII-ben voltam előző seasonban, de duopartnereim már vannak :)

2013. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod a lol egy olyan játék amit könnyü megtanulni de mesteri fokon nem lehet 1 hónap alatt, egyszerűen lehetetlen. Te olyan vagy aki gyorsan belejön és a kezdőknél jobb vagy, viszont ha felküzdöd magad goldig, sőt már silver felsőbb kategóriájába is érezni fogod hogy nehezedik a dolog. És az se jó ha egy elnyúló játékban csak te ölsz mert jó, te elfeedelődsz keményen de a csapatodat killek nélkül könnyen szétszedik. Régebben nekem is volt hogy rankedba 25+ killem volt de 40 percnél kb meghaltam és a csapatom onnantól magatehetetlen volt. A csapatjátékodtól függ hogy nyertek-e. Viszont bronzba meg silverbe ne nagyon számíts noobozáson kívül másra.
2014. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösöznöm a válaszokat nagyon sok új információval drukoltatok elő..

Csak Normál game-ban szoktam játszani ha új karaktert szeretnék tanulni akkor szoktam pár mecset a botok ellen.

Van duo partnerem a testvéremmel szoktam játszani neki is szokott lenni 20 kill körül ketten halálosak vagyunk általában ha 2 ön ellen jönnek 5 en akkor semmi esélyük..

Nem tudom hogy rankedben milyen erösek vannak de remélem erősebbek merthogy már annyira unalmass a játék néhanapján hogy hagyom hogy megöljön az ellenség..

Tegnap játszottam egy mecset a csapatok statja 40-20 volt és abból nekem volt 34 killem :) kicsit durva amikor az ellenséges csapatból 3 an elkezdenek előled futni pedig te csak egyedül vagy :D

2014. jan. 1. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez rankeden úgy fog kinézni, hogy hmmm 34killje van fókuszájuk ki. Te meghaltál és máris van 6killetek amég nekik 20. Ráadásul 34kill véletlen se jön össze, mert van annyi eszük, hogy szépen lefarmolnak amég te próbálkozol a megölésével.
2014. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bronz, diveolni nem szabad csak akkor ha túléled és ha rankeden diveolgatsz ott csak a szidást fogod hallani ha van 30 killed szintúgy csak szidást fogsz mert mindent elviszel... A 2. rankedben sokkal nehezebb mivel ott már van valamilyen szintű csapat munka amit normálban nem látsz + ha a jungleösük észreveszi hogy dominálsz a lanen akkor azt le campeli és vége. (na ilyet se látsz sokszor normálban) meg ha egy dia1es ember smurföl rankeden az szintúgy bukó és szerintem 300+ normál win felett el se kezdj rankedezni illetve mielött van minden rolera egy main championod
2014. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Platos vagyok de én is csak 10 karival tudok játszani te maximum csak azt hiszed, hogy tudsz játszani mert a lowok ellen nyersz ja és a diveoláshoz nem tartozik hozzá a halál épp az a lényeg, hogy torony alatt hozod a killt és túléled. Amit te csinálsz az nem diveolás hanem meggondolatlanság. Az jó kérdés hova juthatsz el nem láttalak még játszani de egyedül max goldba juthatsz sok év után ha kitartó vagy. Egy utolsó tanács olyan, hogy ka nem létezik tanulj meg farmolni plusz csapatjáték a lényeg egyedül semmit nem érsz rankeden.
2015. júl. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!