Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek lesz még igazi...

Szerintetek lesz még igazi Devil May Cry játék?

Figyelt kérdés
Ugye jött most ez a "DmC" izé, és látszólag a Capcom totál meg van vele elégedve,de persze a nagy Devil May Cry fanok köpködik(valahol azért jogosan nekem se szívügyem a játék),de nem olyan rég piacra dobták az ún. "Ultimate Marvel vs Capcom 3"-at,amiben viszont játszható karakter mind Dante mind Vergil mind Trish az eredeti játékokból,szóval a Capcom talán mégiscsak a régieket támogatná...szerintetek?

2013. dec. 29. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

remélem hagyják a rebootot és folytatják a régi szériát, amit kiegészítenek a jövőben még 20 darabbal és annyit gyártanak belőle mint codból, nehogy legyen változás benne

és ha lehet bas szák el úgy mint a resident evilt sikerült sok év munkájával

2013. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem a Resident 6 elég jó lett :D legalábbis nekem nagyon átadta a káosz feelinget,bár Leon főbossán röhögtem :D
2013. dec. 29. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:

DMC4SE, DMC4 Panchiko Machine és jelek elszórva.

Idén a Tokyo game Shown szerintem láthatunk majd valamit.

(szeptember 15)

2016. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!