Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » STARDOLL - Hogy kell megoldani...

STARDOLL - Hogy kell megoldani a Stradoll Academy stílusos lépések c. feladatát?

Figyelt kérdés

az hogy : Öltözz át és kattints az Albumra, hogy részt vehess a Kifutó-versenyen -> Már megvan , de a 2. része nem :Menj a Kifutóhoz és szavazz 10-szer

Teljesítve: 0 / 10 Már megcsináltam 10 szer mégis mindig a 0-át írja ki :/



2013. dec. 29. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, illetve mégis, egy lehetőség van: (még nekem nem volt ez a feladat nekem) Mindig sorban kell csinálni a feladatokat. Ha frissíted az oldalt, vagy pedig kijelentkezel-majd újból megnyitod a Stardollt, akkor esetleg elveszti az első feladatrész eredményét. :/ Nekem így egyszer 5 helyett 10 ruhát kellett venni pl. ugyanattól a márkától.
2014. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam ,köszi :))
2014. jan. 3. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy csatlakozz 3 klubba már vagy 9-be is csatlakoztam de semmi, mi lehet ez?
2014. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Menj oda ahol írja a feladatot és menj rá ott a kifutóra.Ott látsz három babát és mindegyiknél ott van hogy szavaz.Menj valamelyikre és kész.De még 9-szer szavaznod kell valamelyikre.

2014. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!