Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baja? Bővebben lent!

Mi lehet a baja? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A minap felraktam a Battlefield 3 c. játékot, de amikor belelépek ezt írja ki mindig, és egy idő után a meccs közben kidob úgy körülbelül 10-20 , vagy akár random időközönként kék halált, vagy egyszerűen befagy.


Amikor beleakarok lépni ezeket adja ki, talán ez is közrejátszat abban, hogy kék halált kap, vagy kidob?


Először is ezt adja ki. [link]


Amikor rákattintok, hogy oké, akkor pedig ezt.


[link]


Gépem. :


4.7 Játékélmény/index.

AMD Athlon II 2X 250 processor, 3.53GHz. Processzor.

RAM : 4,00GB.

Típus : 64 Bit.

És valami AMD Catalyst 2GB-s videókártyám van.

Kérem legalább egy ember válaszoljon, mert idegbajt kapok miért nem tudok vele játszani.

Köszönöm előre is!


2013. dec. 28. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A géped simán jó rá szerintem ez az orion nagyon gyanús nekem. Én is használtam de azonnal kitöröltem! ha eredeti a játék akkor ne orional indítsd telepítsd ujra és a cd-ről inditsd ha pedig nem eredeti akkor pedig thepiratebay és crack :D
2013. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

És esetleg azon tudnál segíteni, hogy Battlefield Bad Company 2-őn miért nem tudok belépni a fiókomba? Azt írja, hogy "Unable to login, please try again"

2013. dec. 31. 00:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt a battlefield 2142 ott minden crcket letöltöttem és eccer sikerült. Valahogy, elvileg, esetleg aszt meglehet oldani rá keresel googlen probáld agyon crackelni mint a szar.

Ha nem segít elvileg van ingyen account is.

2013. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!