Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban egy már létező...

Sims 3-ban egy már létező családba tudok új simeket telepíteni?

Figyelt kérdés
Nem egy másik házból, hanem egy teljesen újat, amit akkor hozok létre.

2013. dec. 27. 13:23
 1/5 B Betti válasza:

Szerintem nem mert csak akkor lehet újat ha az egyik simednek egy ottani élővel lesz pár de szerintem nem lehet csinálni csak akkor mikor csinálod a simeidet a családba

bocs ha ha nem segítettem

2013. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De lehet. Amikor el akarod helyezni a szomszédságban, rá lehet menni a házadra, és ott van olyan opció, hogy összevonás.
2013. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kipróbálom ezt a módszert, remélem, sikerül. :)
2013. dec. 30. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj a ... menübe (ahol a mentés opció van),ott a Város szerkesztésére kattints (nem muszáj menteni,amikor odamész),

alul ott van egy sáv. Ott van egy gomb,amin (csak figura,nem sims)egy család áll (kék színű,négyzet alakú). Arra kattints, csináld meg a simet. Utána megint az alsó

sávra nézz,ott lesz a háztartás,amit csináltál.

Arra kattints,aztán katt a beköltöztetés ikonra,kattints a saját háztartásodra,vond össze és készen is vagy

2014. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!