Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöltöm a left4dead 2-t,...

Rafikesz kérdése:

Ha letöltöm a left4dead 2-t, akkor tudok játszani olyannal, akinek eredetiben megvan?

Figyelt kérdés
régen megvolt a játék, de eltüntettem, és nem akarok megint 3-4 ezer Ft-t kiadni egy 3-4 éves játékért!
2013. dec. 27. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerezd vissza a régi steam accountodat..írsz a steam supportnak valamire csak emlékszel az adatokból, ha dobozosan volt meg a l4d2 az mégjobb mert azzal is tudod bizonyítani. Egyébként tegnap és tegnap előtt ingyen lelehetett szedni steamről és megkaptad örökre. Szerintem nem tudsz játszani olyannal akinek eredetiben megvan neked meg tört.
2013. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kár :/ de azért köszi a választ! :)

a játék úgy egy az egyben eltűnt, nem igazán tudom, hogy hol van

2013. dec. 27. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
de hogy-hogy eltűnt? Elég ha megvan a steam accountod, azon örökké rajta van a játék és bármikor letöltheted cd nélkül is.
2013. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!