Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az miért van hogy a Minecraft-...

Az miért van hogy a Minecraft-ot mindig a telepítővel tudom csak elindítani? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy az unokaöcsémnek megvásároltam a Minecraft-ot, letöltöttem, fel is telepítettem, minden jól működött, másnap viszont nem akart elindulni, és ezt az üzenetet kaptam.

Getting syncinfo for selected version

Queueing library & version downloads

An update to your launcher is available and is required to play 1.7.4. Please restart your launcher.


Ha a telepítőt indítom újra el, akkor újra elindul a játék, de a létrehozott parancsikon elindításánál, újra csak ezt az üzenetet kapom, és nem történik semmi.


Erre tudtok valami megoldást? Mi ez?


Előre is köszönöm a választ



2013. dec. 26. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
"An update to your launcher is available and is required to play 1.7.4. Please restart your launcher". Frissítsd a launchert.
2013. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!