Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A laptopom miért csinálja...

A laptopom miért csinálja ezt? Pedig egyáltalán nem nagy teljesítményt igénylő játék.

Figyelt kérdés

Régebben játszodtam a Midtown Madness-el. Nagyon szerettem, gondoltam letöltöm, és játszok vele megint.

Megvolt, elindítottam.

Elindulni elindult, viszont itt jött a gond. A menüben és magában a játékban mindig villog a kép. Vagy fehéren, vagy csak villog, és ez nagyon irritáló, a szemem is fáj tőle.


De miért villog? Mit csináltam rosszul? Hisz ez pl olyan játék, amihez nem kell nagy gépigény, és laptopon is gondolom simán elfut. De nem csak ennél az 1-nél tapasztaltam ilyet.


Ki lehet ezt valahogyan küszöbölni? Vagy már a Midtown Madness-t is DosBoxba indítsam?



2013. dec. 25. 12:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és a gépemen Windows 7 van.
2013. dec. 25. 12:04
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld dosbox ban. nagy gond nem lehet belőle :)
2013. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jajj, esetleg álítsd át a kompatibilitást.
2013. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!