Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim hiba vagy készítői...

Skyrim hiba vagy készítői hiányosság?

Figyelt kérdés
Néztem több gameplay videót amiben már az elején látok feliratozást . Sőt a többi küldetésnél is feliratozva vannak a párbeszédek stb . Viszont én akármelyik verziót töltöttem le nekem sem az elején sem máshol nincs felirat és így hallott szöveg alapján nehéz . Ha valakivel beszélni akarok a listából ki tudom választani a kérdést de a választ már nem írja . Ez a játék így lett elkészítve vagy pedig a tört játék hülyesége ? Fontos lenne számomra mert alapból megvenném a játékot de ha a tesztelés alatt ilyen dologgal találkozok és ez készítői hiba akkor nem venném meg sem :// Plusz a magyarítással is ugyanez maradt a probléma sajnos :/ Segítsetek ! köszönöm

2013. dec. 25. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha bekapcsolnád?
2013. dec. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Settings -> Display menübe kicsit nézz szét.
2013. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani hogy ki írja a párbeszédet felirat formájában is, habár én Xbox360-on tolom, de gondolom a PC-nél sincs másképpen.
2013. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat ! A menüpontot megtaláltam de a végén kiderült hogy ez a fajta tört verzió ( BlackBox) elhibázta mert hiába kapcsoltam be sehol semmi . Kipróbáltam egy másikat és siker :) Most már biztos hogy két ünnep között megyek megvenni a Legendary Editiont :) Kellemes Ünnepeket Nektek ! :)
2013. dec. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!