Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver hosting?...

Minecraft szerver hosting? (pls gyorsan help)

Figyelt kérdés

Szeretnek berelni egy mc szervert ettol a hostingtol : magichosting.hu


A szerver nem reg nyilt ezert meg friss.

Az araknal az van hogy egy 4 GB os MC szervert 3000 ft ert lehet berelni 1 honapra.

1. Szerintetek laggmentes host lenne?2.Erdemes kiprobalni? Ha igen akkor miert ha nem akkor miert?

3.Ha meg tustok ehhez hasonlo olcso hostot akkor irjatok.Nekem olyan 20 slotos kellene.

Ott a szervergepuk jelenleg csak 1 van,de ha kell bovitik.A szerveremen sok plugin lenne hide and seek,tntrun,hunger games stb,

Koszonom a valszaokat elore is.


2013. dec. 24. 22:35
 1/2 kribeg ***** válasza:
egy 4GB-os szerver eléggé sok embert elbír. A lagg az attól is függ mennyire van leterhelve pluginokkal meg ilyenekkel. 4GB eléggé sok és 20 emberre szerintem ez kielégítő + pluginok mellé szerintem ez nem rossz meg ér 1 próbát!
2013. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke.Koszi.
2013. dec. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!