Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Plants vs Zombies Adventures-b...

Plants vs Zombies Adventures-ben gyémánt nélkül tovább lehet jutni egy szakaszon anélkül hogy segítenénk elküldeni a gyémántot?

Figyelt kérdés
Vagy lehet benne valahogy gyémántot szerezni anélkül h fizetnénk érte?
2013. dec. 23. 07:41
 1/1 anonim válasza:
Gyémántot csak úgy tudsz szerezni, ha a minden héten induló agyszerző versenyen elindulsz és minél több agyat megszerzel a többi Facebookos játékostól a házaik megtámadásával. Én mondom nem könnyű. ahhoz, hogy első legyél rengeteg palánta pénz kell és még több türelem meg idő. Én már több hete próbálom és csak most sikerült. Már megvan mind a 13 telek és most rájöttem, hogyha a buszmegállót beteszem a táskába akkor tudok újabb buszmegállót letenni. Ezt ismét berakom táskába majd újabb buszmegállót veszek és gy tovább. Most 22 buszmegállóm van. Jelenleg ez termeli a legtöbb palánta pénzt.
2013. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!